Bar en bespelingsschema

 

Bar en bespelingsschema Februari 2020

Za     1-2    Middag                                           16.00 uur   John Krak

Ma    3-2    Roosters                                         19.30 uur   Aad Bes

Vr      7-2    IJsselteam                                      19.30 uur   Jennie

                  Raedthuys B - Hofplein

Za     8-2    Middag                                            16.00 uur   Marga en Ide

Ma    10-2  Roosters                                         19.30 uur   Jan Woutersen

Di      11-2  Raedthuys 1- Carambole 4             19.30 uur   Yvonne

                  Raedthuys 2 - Sportvrienden 4     

Vr      14-2  Raedthuys A - Vriendenkring A      19.30 uur   Willem de Jong

Za     15-2  Middag                                            16.00 uur   Gertjan en Bianca

Ma    17-2  Roosters                                          19.30 uur   Paul de Groot

Za     22-2  Middag                                            16.00 uur   Theo en Yvonne

Ma    24-2  Roosters                                          19.30 uur   Gerard Bes

Vr      28-2  Raedthuys A - Schollevaar A          19.30 uur   Henri

                  Raedthuys B - Kralingen B

Za     29-2  Middag                                            16.00 uur   Michel en Han

 

Bar en bespelingsschema Maart 2020

Ma    2-3    Roosters                                         19.30 uur   Joop Bes

Di      3-3    Raedthuys 1 - Dikke Mug 1            19.30 uur   

                  Raedthuys 2 - Carambole 6

Za     7-3    Middag                                            16.00 uur   Ben en Ineke

Ma    9-3    Roosters                                         19.30 uur   Jan v.d. Bulk

Vr     13-3  IJsselteam - Voorbrood de Hoog    19.30 uur   Jennie en Henri

                  Raedthuys A - Ommoord B          

                  Raedthuys B - Kralingen B

Za     14-3  Middag                                            16.00 uur   Frans en Peet

Ma    16-3  Roosters                                          19.30 uur   Michel Bulk

Di     17-3  Raedthuys 1 - Katpolder 4               19.30 uur   

Vr     20-3  IJsselteam - Ribas                           19.30 uur   Jennie

Za     21-3  Middag                                            16.00 uur   Gertjan en Bianca

Ma    23-3  Roosters                                         19.30 uur Henk Schoonenberg

Za     28-3  Middag                                            16.00 uur   Hans en Hans

Ma    30-3  Roosters                                         19.30 uur   Willem de Jong

 

Bar en bespelingsschema April 2020

Za     4-4    Middag                                           16.00 uur   Theo en Yvonne

Ma    6-4    Roosters                                         19.30 uur   Paul Eijgenraam

Di     7-4    Raedthuys 1 - Carambole 2            19.30 uur   

Vr    10-4   IJsselteam - GBC 1                         19.30 uur   Jennie

Za    11-4   Middag                                            16.00 uur   John K en Han

Ma    13-4  Pasen

Za     18-4  Middag                                            16.00 uur   John en Ron

Ma    20-4  Roosters                                          19.30 uur   Hennie Bes

Di     21-4   Raedthuys 2 - Dikke Mug                19.30 uur   

Vr     24-4   IJsselteam - GBC 2                         19.30 uur   Jennie

Za     25-4  Middag                                            16.00 uur    Cees en Philip

Ma    27-4  Roosters                                          19.30 uur   Jan Woutersen